674288-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi odśnieżania – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Ostrzeszów - akcja zimowa na lata 2027-2028
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Ostrzeszów - akcja zimowa na lata 2027-2028
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie miasta i gminy Ostrzeszów w zakresie jezdni, placów, parkingów, stanowisk postojowych, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych. Zimowe utrzymanie dróg będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie miasta Ostrzeszów”, stanowiących załącznik do umowy z wykonawcą i na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 8 części. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” – dokument stanowi załącznik do SWZ. W treści dokumentu zakres prac jest wskazany indywidualnie dla każdej z części Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb.
Wewnętrzny identyfikator: IDR.271.13.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: „Miasto Ostrzeszów - ulice”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie miasta Ostrzeszów w zakresie jezdni, placów, parkingów, stanowisk postojowych. Zimowe utrzymanie dróg będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie miasta Ostrzeszów”, stanowiących załącznik do umowy z wykonawcą i na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 1, tj: Miasto Ostrzeszów - ulice. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie jezdni, placów, parkingów i stanowisk postojowych, 2) posypywanie mieszanką piasku i soli jezdni, placów, parkingów i stanowisk postojowych w wyznaczonych miejscach, 3) zwalczanie śliskości przez rozpryskiwanie roztworu chlorku sodu (NaCl),wapnia (CaCl2) lub magnezu (MgCl2) tzw. solanki, w razie potrzeby, 4) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, placów , parkingów i stanowisk postojowych w razie potrzeby, 5) załadunek i wywóz śniegu z jezdni, placów, parkingów i stanowisk postojowych w razie potrzeby. Wykaz ulic, placów, parkingów i stanowisk postojowych objętych zimowym utrzymaniem został określony w załączniku do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie miasta Ostrzeszów” Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: „Miasto Ostrzeszów – chodniki i ścieżki pieszo-rowerowe”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie miasta i gminy Ostrzeszów w zakresie chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych. Zimowe utrzymanie dróg będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie miasta Ostrzeszów”, stanowiących załącznik do umowy z wykonawcą i na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 2, tj: Miasto Ostrzeszów - chodniki i ścieżki pieszo-rowerowe. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie chodników, przejść dla pieszych i ścieżek pieszo-rowerowych, 2) posypywanie mieszanką piasku i soli chodników, przejść dla pieszych i ścieżek pieszo-rowerowych w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości chodników, przejść dla pieszych i ścieżek pieszo-rowerowych w razie potrzeby, 4) załadunek i wywóz śniegu z chodników, przejść dla pieszych oraz ścieżek pieszo-rowerowych w razie potrzeby. Wykaz chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych objętych zimowym utrzymaniem został określony w załączniku do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie miasta Ostrzeszów”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: „Sołectwa Marydół, Korpysy, Niedźwiedź, Kozły, Bledzianów, Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Marydół)”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 3, tj: Sołectwa Marydół, Korpysy, Niedźwiedź, Kozły, Bledzianów, Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Marydół). Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem wynosi 46,27 km, Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: „Sołectwa Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Zajączki), Myje, Kuźniki, Zajączki”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 4, tj: Sołectwa Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Zajączki), Myje, Kuźniki, Zajączki. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 39,47 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: „Sołectwa Jesiona, Kotowskie, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 5, tj: Sołectwa Jesiona, Kotowskie, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 50,91 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: „Sołectwa Rogaszyce, Kochłowy, Turze”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 6, tj: Sołectwa Rogaszyce, Kochłowy, Turze. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 45,57 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: „Sołectwa Pustkowie Południe, Pustkowie Północ oraz ul. Warszawska”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 7, tj: Sołectwa Pustkowie Południe, Pustkowie Północ oraz ul. Warszawska. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 17,45 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: „Sołectwa Olszyna, Rojów”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla części Nr 8, tj: Sołectwa Olszyna, Rojów. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 32,57 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na lata 2027-2028 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia dostępny na stronie postępowania https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/2294
Wewnętrzny identyfikator: Część 8