674338-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na pakiety.
Wewnętrzny identyfikator: DZP/PN/86/1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Główne aspekty procedury: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3)Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) Oświadczenie Wykonawcy Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowane w ofercie wyroby medyczne posiadają aktualne dokumenty potwierdzające dopuszczenie przedmiotu zamówienia do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie - dotyczy poz. objętych 8% stawką VAT) – Załącznik nr 8 do SWZ; W razie wątpliwości Zamawiający zastrzega sobie możliwość wezwania Wykonawców o próbki oraz materiały informacyjne i dokumenty wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 6) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141640 Dreny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Sprzęt jednorazowy - dreny/zestawy
Opis: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Wewnętrzny identyfikator: DZP/PN/86a/1/2026