2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wraz z obsługą i zagospodarowaniem odpadów pochodzących z PSZOK z terenu Gminy Sokołów Małopolski w 2027 r.
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sokołów Małopolski, na których zamieszkują mieszkańcy 2) prowadzenie dla mieszkańców Gminy Sokołów Małopolski Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej: PSZOK), 3) zagospodarowanie odebranych od właścicieli nieruchomości oraz zebranych w PSZOK odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i wymogami SWZ, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania; 4) wyposażenie wszystkich nieruchomości przed dniem 01.01.2027 r. w: a) pojemniki do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych – ok. 4 500 pojemników, b) zestaw worków do selektywnej zbiórki odpadów. Szacowana ilość worków wynosi 400 000 sztuk. Pojemniki i worki na odpady komunalne powinny odpowiadać wymogom określonym w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sokołów Małopolski oraz informacjom od Zamawiającego; 5) przygotowanie, wydrukowanie i dostarczenie wszystkim właścicielom nieruchomości w terminie przed 1 stycznia 2027 r. harmonogramów wywozu odpadów komunalnych. Szacowana ilość harmonogramów: 4 550 sztuk. 6) Dodatkowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia
Wewnętrzny identyfikator: SO.ZP.271.1.2026.SK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90511200 Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wraz z obsługą i zagospodarowaniem odpadów pochodzących z PSZOK z terenu Gminy Sokołów Małopolski w 2027 roku
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sokołów Małopolski, na których zamieszkują mieszkańcy, tj. - niesegregowanych odpadów komunalnych, - segregowanych odpadów komunalnych (papieru, metali, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, szkła, bioodpadów), - żużli i popiołów, - zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, - mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, - zużytych opon, - odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych; 2) prowadzenie dla mieszkańców Gminy Sokołów Małopolski Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej: PSZOK), w ramach którego zbierane są: - segregowane odpady komunalne (papier, metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady), - żużle i popioły, - odpady niebezpieczne w tym: świetlówki i inne źródła światła, chemikalia, zużyte baterie i akumulatory, - przeterminowane leki, - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, - meble i inne odpady wielkogabarytowe, - zużyte opony oraz odpady tekstyliów i odzieży, a także odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych. PSZOK jest otwarty w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 12:00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. PSZOK znajduje się na ul. Reymonta w Sokołowie Małopolskim, działka ewidencyjna nr 3789/1 i stanowi własność Zamawiającego; 3) zagospodarowanie odebranych od właścicieli nieruchomości oraz zebranych w PSZOK odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i wymogami SWZ, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania; 4) wyposażenie wszystkich nieruchomości przed dniem 01.01.2027 r. w: a) pojemniki do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych – ok. 4 500 pojemników, b) zestaw worków do selektywnej zbiórki odpadów. Szacowana ilość worków wynosi 400 000 sztuk. Pojemniki i worki na odpady komunalne powinny odpowiadać wymogom określonym w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sokołów Małopolski oraz informacjom od Zamawiającego; 5) przygotowanie, wydrukowanie i dostarczenie wszystkim właścicielom nieruchomości w terminie przed 1 stycznia 2027 r. harmonogramów wywozu odpadów komunalnych. Szacowana ilość harmonogramów: 4 550 sztuk. 6) Dodatkowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, stanowią załącznik nr 2 SWZ.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90511200 Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy