2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO TYPU C WRAZ Z ECMO zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Opis: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO TYPU C WRAZ Z ECMO zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 93/ZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Uzasadnienie zastosowania procedury przyspieszonej Z uwagi na termin wynikający z finansowania zadania oraz wieloetapowy charakter procesu wykonania przedmiotu zamówienia zasadne jest zastosowanie procedury przyspieszonej, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wymaganych ustawą PZP zasad i gwarancji konkurencyjności postępowania.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001