674593-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Zakup wyposażenia medycznego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup wyposażenia medycznego
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego oraz wyposażenia medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie w ramach zadań: • Doposażenie i modernizacja Oddziału Neurologicznego • Zakup stołu operacyjnego dla Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ Formularz „Zestawienie wymaganych/oferowanych parametrów technicznych i użytkowych.
Wewnętrzny identyfikator: DZ-751-93/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: W momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności dochowania terminu rozliczenia dotacji. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33192000 Meble medyczne, 33192120 Łóżka szpitalne, 33192230 Stoły operacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 1 - Wózek pomiarowy (platforma do monitorowania parametrów życiowych wraz z integracją)
Opis: Pakiet 1 - Wózek pomiarowy (platforma do monitorowania parametrów życiowych wraz z integracją)
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 2 – Elektrostymulacja (urządzenie medyczne do diagnostyki i terapii zaburzeń głosu i połykania)
Opis: Pakiet 2 – Elektrostymulacja (urządzenie medyczne do diagnostyki i terapii zaburzeń głosu i połykania)
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet 3 - Łóżka szpitalne z wyposażeniem
Opis: Pakiet 3 - Łóżka szpitalne z wyposażeniem
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33192120 Łóżka szpitalne
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet 4 - Kozetka jezdna
Opis: Pakiet 4 - Kozetka jezdna
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33192000 Meble medyczne
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet 5 – Stół operacyjny
Opis: Pakiet 5 – Stół operacyjny
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33192230 Stoły operacyjne