See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy do kopalń JSW S.A. pomp i części do pomp, agregatów odwadniających z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42100000 Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1 - Pompy i części do pomp typu OS lub równoważne (63 pozycje) w łącznej ilości 1 235 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2 - Pompy i części do pomp typu OP lub równoważne (44 pozycje) w łącznej ilości 670 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 3 - Pompy i części do pomp typu P-CC lub równoważne (12 pozycji) w łącznej ilości 157 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 4 - Części do pomp typu HM lub równoważne (33 pozycje) w łącznej ilości 3 kpl. i 53 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 5 - Części do pomp typu MM lub równoważne (29 pozycji) w łącznej ilości 2 kpl. i 27 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 6 - Części do pomp typu OŁ lub równoważne (27 pozycji) w łącznej ilości 2 kpl. i 83 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 7 - Części do pomp typu PH lub równoważne (27 pozycji) w łącznej ilości 58 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie 8 - Części do pomp typu OWH lub równoważne (24 pozycje) w łącznej ilości 41 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie 9 - Części do pomp typu OW lub równoważne (25 pozycji) w łącznej ilości 5 kpl. i 37 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie 10 - Części do pomp typu PUMPS lub równoważne (36 pozycje) w łącznej ilości 89 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 10
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie 11 - Części do pomp typu WPCC lub równoważne (9 pozycji) w łącznej ilości 22 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 11
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 12 -Części do pomp typu P-BA lub równoważne (24 pozycje) w łącznej ilości 178 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie 13 -Części do pomp typu DEPA DL lub równoważne (11 pozycji) w łącznej ilości 2 kpl. i 26 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 13
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie 14 -Części do pomp typu SP, HERKUS SH lub równoważne (23 pozycje) w łącznej ilości 5 kpl. i 18 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie 15 -Części do pomp typu MillMax lub równoważne (44 pozycje) w łącznej ilości 83 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie 16 -Części do pomp typu PŁ lub równoważne (11 pozycji) w łącznej ilości 27 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 16
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie 17 -Części do pomp typu PSZ lub równoważne (7 pozycji) w łącznej ilości 15 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 17
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Zadanie 18 -Części do pomp typu EFI lub równoważne (20 pozycji) w łącznej ilości 20 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 18
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie 19 -Części do pomp typu CP 0077 lub równoważne (33 pozycje) w łącznej ilości 335 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 19
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie 20 - Części do pomp typu TSURUMI lub równoważne (4 pozycje) w łącznej ilości 4 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 20
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Zadanie 21 - Części do pomp typu 100z2k-8w lub równoważne (7 pozycji) w łącznej ilości 7 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 21
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Zadanie 22 -Części do pomp typu APN lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 18 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 22
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Zadanie 23 - Części do agregatu pompowego typu WARMAN lub równoważne (9 pozycji) w łącznej ilości 18 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 23
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Zadanie 24 - Wirnik OS-150 AM lub równoważny w ilości 45 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 24
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Zadanie 25 - Kierownica doprowadzająca OS-150 AM lub równoważna w ilości 8 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 25
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Zadanie 26 - Pierścień uszczelniający wirnika OS-150 AM lub równoważny w ilości 21 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 26
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Zadanie 27 - Kadłub tłoczny PH-150 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 27
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Zadanie 28 - Ścianka ochronna nr-1 (od str.ssawnej) pompa PH-150 lub równoważna w ilości 2 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 28
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Zadanie 29 - Ścianka ochronna nr-2 (od kadłuba dławnicy) pompa PH-150 lub równoważna w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 29
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Zadanie 30 - Wirnik CO2-303a-4 fi-400 pompa PH-150 lub równoważny w ilości 3 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 30
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Zadanie 31 - Wirnik fi 380 pompa PH-150 lub równoważny w ilości 3 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 31
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Zadanie 32 - Pierścień CO2-303A-6a PH-150 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 32
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Zadanie 33 - Kadłub dławnicy ZCO2-303A-3 PH-150 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 33
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Zadanie 34 - Wirnik CO4-455-4a fi 570 PH-250 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 34
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Zadanie 35 - Wirnik ø480 C04-455-4f pompa PH-250 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 35
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Zadanie 36 - Wkładka uszczelniająca I CO2-314A-8c PH-250 lub równoważna w ilości 2 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 36
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Zadanie 37 - Wkładka uszczelniająca II CO2-314A-9a PH-250 lub równoważna w ilości 2 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 37
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Zadanie 38 - Wkładka uszczelniająca I CO2-303A-8 PH-150 lub równoważna w ilości 3 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 38
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Zadanie 39 - Wirnik fi 420 do PH-150 lub równoważny w ilości 5 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 39
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Zadanie 40 - Króciec pompy PH-150 lub równoważny w ilości 5 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 40
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Zadanie 41 - Króciec CO2-303A-7 PH-150 lub równoważny w ilości 2 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 41
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Zadanie 42 - Króciec CO2-303A-7a pompa PH-150 lub równoważny w ilości 3 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 42
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Zadanie 43 - Kadłub CO2-303A-2a PH-150 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 43
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Zadanie 44 - Kadłub dławnicy CO2-303A-3 PH-150 lub równoważny w ilości 1 szt.
Wewnętrzny identyfikator: 51/PM/26 - Zadanie 44