Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami
Miejsce realizacji
Miejscowość: Warszawa
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Kraj: Polska
Informacje ogólne