2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2027 r. 1. Przedmiotem zamówienia jest: - świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj, - odbiór raz w roku tzw. odpadów wielkogabarytowych, - zapewnienie właścicielom nieruchomości worków na odpady zbierane selektywnie (papier, tworzywa sztuczne, szkło i bioodpady), - przygotowanie wraz z kontynuacją do roku poprzedniego terminów wywozu odpadów i dostarczenie do mieszkańców ,,Harmonogramów wywozu odpadów", - wykonywanie sprawozdawczości – raporty miesięczne. Opis charakteru i ilości: -20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 2200 -15 01 01 Opakowania z papieru i tektury - 90 -15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych - 200 -15 01 07 Opakowania ze szkła - 250 -16 01 03 Zużyte opony -14 -20 01 01 Papier i tektura - 110 -20 01 23* Urządzenia zawierające freony - 0 -20 01 35* Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 ,20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki - 0 -20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 ,20 01 35 - 5 -20 01 39 Tworzywa sztuczne - 185 -20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji - 1000 -20 03 07 Odpady wielkogabarytowe - 220 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: In.271.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: „Odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2027 r.”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2027 roku. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 13 do SWZ. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w treści SWZ i jej załącznikach.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych