674926-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 15 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 15 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. Część 11,12 - Projekt „Ochrona bioróżnorodności na obszarach transgranicznych Ukrainy i Polski przed populacjami inwazyjnego barszczu (Heracleum)”, nr umowy: PLUA.01.03-IP.01-0008/23, jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027.”
Wewnętrzny identyfikator: EZ-p.26.1.8.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38436200 Wyparki rotacyjne, 38510000 Mikroskopy, 33112200 Aparaty ultrasonograficzne, 38433000 Spektrometry, 38410000 Przyrządy pomiarowe, 38434500 Analizatory biochemiczne, 38434520 Analizatory krwi, 38432100 Aparatura do analizowania gazów, 42931000 Wirówki, 33172100 Urządzenia do anestezji, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 38311100 Elektroniczne wagi analityczne, 39181000 Stoły laboratoryjne, 38519320 Przystawki wideo do mikroskopów, 34711200 Bezzałogowe statki powietrzne, 48120000 Pakiety oprogramowania do kontroli lotów, 80500000 Usługi szkoleniowe, 48328000 Pakiety oprogramowania do przetwarzania obrazów, 38900000 Różne przyrządy do badań lub testowania, 38436600 Homogenizatory zanurzeniowe, 38432210 Chromatografy gazowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1– Wyparka rotacyjna z dodatkowym wyposażeniem
Opis: Część 1– Wyparka rotacyjna z dodatkowym wyposażeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38436200 Wyparki rotacyjne
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 – Mikroskop odwrócony, do technik jasnego pola, kontrastu fazowego i fluorescencji
Opis: Część 2 – Mikroskop odwrócony, do technik jasnego pola, kontrastu fazowego i fluorescencji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ,
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38510000 Mikroskopy
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 – Weterynaryjny przenośny aparat ultrasonograficzny
Opis: Część 3 – Weterynaryjny przenośny aparat ultrasonograficzny, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ,
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 – Spektrofotometr UV-VIS
Opis: Część 4 – Spektrofotometr UV-VIS, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38433000 Spektrometry, 38410000 Przyrządy pomiarowe
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 – Analizator gazów krwi, elektrolitów i testów immunologicznych
Opis: Część 5 – Analizator gazów krwi, elektrolitów i testów immunologicznych, z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ,
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38434500 Analizatory biochemiczne, 38434520 Analizatory krwi, 38432100 Aparatura do analizowania gazów
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności
Opis: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42931000 Wirówki
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 – Aparat do anestezji wziewnej
Opis: Część 7 – Aparat do anestezji wziewnej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33172100 Urządzenia do anestezji
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 – Spektrofotometr do pomiaru barwy
Opis: Część 8 –Spekrofotometr do pomiaru barwy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 – Waga analityczna dwuzakresowa z antywibracyjnym stołem wagowym i jonizatorem
Opis: Część 9 – Waga analityczna dwuzakresowa z antywibracyjnym stołem wagowym i jonizatorem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 9 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 38311100 Elektroniczne wagi analityczne, 39181000 Stoły laboratoryjne
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 – Mikroskop stereoskopowy z kamerą cyfrową
Opis: Część 10 – Mikroskop stereoskopowy z kamerą cyfrową, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 10 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38510000 Mikroskopy, 38519320 Przystawki wideo do mikroskopów
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 – Zakup bezzałogowego statku powietrznego o konstrukcji wielowirnikowca wraz z akcesoriami, oprogramowaniem oraz wdrożeniem
Opis: Część 11 – Zakup bezzałogowego statku powietrznego o konstrukcji wielowirnikowca wraz z akcesoriami, oprogramowaniem oraz wdrożeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 11 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Główna klasyfikacja (cpv): 34711200 Bezzałogowe statki powietrzne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48120000 Pakiety oprogramowania do kontroli lotów, 48328000 Pakiety oprogramowania do przetwarzania obrazów, 80500000 Usługi szkoleniowe
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 – Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego kiełkownika typu Jacobsen, wraz z uruchomieniem oraz z przeszkoleniem użytkowników
Opis: Część 12 – Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego kiełkownika typu Jacobsen, wraz z uruchomieniem oraz z przeszkoleniem użytkowników, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 12 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38900000 Różne przyrządy do badań lub testowania
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 – Homogenizator
Opis: Część 13 – Homogenizator, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 13 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38436600 Homogenizatory zanurzeniowe
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 – Wyparka rotacyjna z wyposażeniem
Opis: Część 14 – Wyparka rotacyjna z wyposażeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 14 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 – Chromatograf gazowy GC FID z wyposażeniem i możliwością rozbudowy
Opis: Część 15 – Chromatograf gazowy GC FID z wyposażeniem i możliwością rozbudowy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 15 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38432210 Chromatografy gazowe