674938-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego – Autobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Autobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
Opis: Předmětem plnění je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zák. č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů spočívající v zajištění pilotní přeshraniční autobusové linky mezi městy Harrachov a Szklarska Poręba. Jedná se o bezprostředně sousedící horská turistická centra na česko-polské hranici v západní části Krkonoš. Města jsou propojena mezinárodní silnicí E65 přes hraniční přechod v oblasti Jakuszyc a tvoří přirozeně provázaný turistický region. Cílem je zlepšit dostupnost území, posílit mobilitu obyvatel i turistů. Součástí projektu je také koordinace jízdních řádů, sběr dat o využití linky a společná propagace veřejné dopravy v regionu.
Wewnętrzny identyfikator: Autobusové spojení Harrachov – Szklarska Poręba – Harrachov
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001