Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Wilczy Dół 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-798
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)