675091-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ochrony eksponatów – Konserwacja zabytków ruchomych dla projektu pn.: „Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu” w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura, w podziale na 2 części: część nr 1 – etap 2, część nr 2 – etap 3
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Konserwacja zabytków ruchomych dla projektu pn.: „Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu” w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura, w podziale na 2 części: część nr 1 – etap 2, część nr 2 – etap 3
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich przy zabytkach ruchomych należących do Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, w ramach projektu pn. „Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu”, w podziale na 2 części: Część nr 1 – Etap 2: konserwacja 283 obiektów ruchomych, obejmujących m.in. obrazy, meble i elementy wyposażenia wnętrz, obiekty papierowe, metalowe, drewniane, kamienne i gipsowe. Część nr 2 – Etap 3: konserwacja 146 obiektów ruchomych, w tym przede wszystkim tkanin oraz przedmiotów etnograficznych, sakralnych i innych obiektów zabytkowych. Szczegółowy zakres prac dla poszczególnych obiektów określono w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy.
Wewnętrzny identyfikator: MZS 1/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92521220 Usługi ochrony eksponatów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część nr 1 – etap 2
Opis: Przedmiotem zamówienia w ramach Części nr 1 jest wykonanie prac konserwatorskich przy zabytkach ruchomych przewidzianych do realizacji w etapie 2 projektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zabytków oraz zakres prac dla tej części zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia, Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy dostępnym na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Wewnętrzny identyfikator: MZS 1/26, część nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 92522100 Usługi ochrony obiektów historycznych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część nr 2 – etap 3
Opis: Przedmiotem zamówienia w ramach Części nr 2 jest wykonanie prac konserwatorskich przy zabytkach ruchomych przewidzianych do realizacji w etapie 3 projektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zabytków oraz zakres prac dla tej części zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia, Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy dostępnym na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Wewnętrzny identyfikator: MZS 1/26, część nr 2