2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi odnowienia wsparcia producenta w trybie minimum NBD oraz świadczenie przez Wykonawcę usług serwisowych dla infrastruktury serwerowej, na okres 36 miesięcy.
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres, warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 5.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usługi odnowienia wsparcia producenta w trybie minimum NBD oraz świadczenie przez Wykonawcę usług serwisowych dla infrastruktury serwerowej, na okres 36 miesięcy