Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
Miejsce realizacji
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-337
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)