See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych oraz obłożeniowych na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych, zestawów opatrunkowych, obłożeniowych oraz drobnych wyrobów medycznych na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Zakres dostaw został określony w 34 Częściach (zwanych również Pakietami lub Zadaniami). 3. Zamówienie obejmuje swoim zakresem sprzedaż, załadunek, transport oraz doręczenie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia, objętych daną Częścią. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami dla poszczególnych Części zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: AZP.350.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33141116 Zestawy opatrunkowe, 33141110 Opatrunki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1. NIEJAŁOWE MATERIAŁY OPATRUNKOWE (CHUSTY TRÓJKĄTNE, KOMPRESY GAZOWE, WATY)
Opis: Wielkość i zakres dostaw materiałów opatrunkowych określono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33141100 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2. WŁÓKNINA HEMOSTATYCZNA I WOSK KOSTNY
Opis: Wielkość i zakres dostaw asortymentu określono w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3. OPATRUNKI JAŁOWE (GAZY OPATRUNKOWE, KOMPRESY, OPATRUNKI DO ZABEZPIECZANIA CEWNIKÓW, DRENÓW)
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami dostaw zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33141116 Zestawy opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4. GĄBKI ŻELATYNOWE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5. HYDROŻEL W STRZYKAWCE, OPATRUNKI HYDROAKTYWNE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6. HYDROŻEL W TUBIE, OPATRUNKI HYDROKOLOIDOWE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7. OPASKI (DZIANE, ELASTYCZNE, KOHEZYJNE, GIPSOWE I PODGIPSOWE) I RĘKAWY SIATKOWE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8. OPATRUNKI DO MOCOWANIA (CEWNIKÓW, DRENÓW) I FOLIE OPERACYJNE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9. PLASTRY, PRZYLEPCE, OPATRUNKI SAMOPRZYLEPNE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10. ZESTAWY PORODOWE, OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE I DEDYKOWANE DLA ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11. OPATRUNKI HYDROŻELOWE DLA ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12. OPATRUNKI PIANKOWE Z SILIKONOWĄ WARSTWĄ WEWNĘTRZNĄ, OPATRUNKI Z PARAFINĄ I CHLORHEKSYDYNĄ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13. OPATRUNKI PIANKOWE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14. OPATRUNKI PRZECIWBAKTERYJNE (Z JODYNĄ POWIDONOWĄ, Z WĘGLEM AKTYOWANYM)
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15. OPATRUNKI Z SUPERABSORBENTEM
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16. OPATRUNKI ZAWIERAJĄCE JONY SREBRA
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17. OPATRUNKI ZAWIERAJĄCE JONY SREBRA Z WARSTWĄ CHŁONNĄ, HYDROWŁÓKNISTE, PRZECIWBAKTERYJNE I ANTYBIOFILMOWE I OPATRUNKI TRZY-WARSTWOWE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18. OBŁOŻENIA STOSOWANE NA BLOKU OPERACYJNYM (OSŁONY OPERACYJNE, SERWERTY, PODKŁAD)
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19. PASTA USZCZELNIAJĄCA DO STOMII I WORKI, PREPARAT DO USUWANIA PLASTRÓW
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20. PODKŁADY CHŁONNE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21. PREPARATY NA BAZIE POLIHEKASNIDYY I POLOKSAMERU 188
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22. ROZTWORY DO PŁUKANIA POLA OPERACYJNEGO
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23. SERWETY JAŁOWE, SERWETY NA STOLIK MAYO, TAŚMA CHIRURGICZNA
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24. SETONY
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25. SETONY DUŻE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26. TAMPONY Z GAZY
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27. TUPFERY (TAMPONY Z GAZY Z NIKTĄ RTG)
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28. ZESTAWY DO ZAŁOŻENIA WKŁUCIA CENTRALNEGO, CEWNIKOWANIA ORAZ ZAKŁADANIA SZWÓW
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 28
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 29. ZESTAWY SERWET DO CIĘCIA CESARSKIEGO I ZESTAWY DLA NOWORODKÓW
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 30. ZESTAWY DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ RAN WRAZ Z DZIERŻAWĄ URZĄDZEŃ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 31. ZESTAWY SERWET OPERACYJNYCH
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 32. ZESTAWY SERWET DO PORODU I ZESTAWY SERWET DO CIĘCIA CESARSKIEGO Z OKIENKIEM
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33. ZESTAWY SERWET UNIWERSALNYCH
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 34. OSŁONY OPERACYJNE
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 34