675228-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi badawcze – Opracowanie ekspertyz przyrodniczych dla obszarów Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły i Nieszawska Dolina Wisły - zwierzęta
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Opracowanie ekspertyz przyrodniczych dla obszarów Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły i Nieszawska Dolina Wisły - zwierzęta
Opis: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyz przyrodniczych dla następujących obszarów Natura 2000: 1) Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły PLH040011 – zwierzęta, (o powierzchni 1392,02 ha ) 2) Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Nieszawska Dolina Wisły PLH040012 – zwierzęta, (o powierzchni 3891,72 ha)
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 73110000 Usługi badawcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90720000 Ochrona środowiska, 90711500 Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły PLH040011 – zwierzęta
Opis: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły PLH040011 – zwierzęta (o powierzchni 1392,02 ha ) Wykonanie badań terenowych i oceny stanu ochrony gatunków zwierząt będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Dybowska Dolina Wisły PLH040011 oraz sporządzenie na ich bazie raportu o którym mowa w pkt. 7 lit. a) OPZ 3. Przedmioty ochrony obszaru Natura 2000 objęte projektem: 1106 łosoś atlantycki Salmo salar, 1130 boleń Aspius aspius, 1149 koza Cobitis taenia, 5339 różanka Rhodeus sericeus amarus, 1337 bóbr europejski Castor fiber.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Nieszawska Dolina Wisły PLH040012
Opis: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Nieszawska Dolina Wisły PLH040012 – zwierzęta (o powierzchni 3891,72 ha) Wykonanie badań terenowych i oceny stanu ochrony gatunków zwierząt będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Nieszawska Dolina Wisły PLH040012 oraz sporządzenie na ich bazie raportu, o którym mowa w pkt. 7 lit. a). OPZ. Przedmioty ochrony obszaru Natura 2000 objęte projektem: 1106 łosoś atlantycki Salmo salar, 1130 boleń Aspius aspius, 1149 koza Cobitis taenia, 5339 różanka Rhodeus sericeus amarus, 6144 kiełb białopłetwy Romanogobio albipinnatus 1337 bóbr europejski Castor fiber.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2