See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie w 2027 r. w postaci: skratek, zawartości piaskowników, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, granulatu
Opis: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: Zadanie 1: skratek (kod odpadu 19 08 01), Zadanie 2: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02), Zadanie 3: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach, Zadanie 4: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o zawartości suchej masy minimum 85% (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach
Poprzednie ogłoszenie: 16128-2026
Wewnętrzny identyfikator: ODPADY
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: pilny charakter sprawy
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: skratek (kod odpadu 19 08 01)
Opis: Zadanie 1: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: skratek (kod odpadu 19 08 01)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1 skratki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02)
Opis: Zadanie 2: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2 piasek
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ„WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach.
Opis: Zadanie 3: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3 odpad mokry
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10)
Opis: Zadanie 4: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10)
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4 granulat