675278-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty głęboko mrożone – D/53/12WOG/2026 Dostawa produktów głęboko mrożonych - 3 części
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: D/53/12WOG/2026 Dostawa produktów głęboko mrożonych - 3 części
Opis: D/53/12WOG/2026 Dostawa produktów głęboko mrożonych - 3 części
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH - GARNIZON TORUŃ
Opis: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH - GARNIZON TORUŃ
Opcje:
Opis opcji: 14. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 14.1. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie: 14.1.1. 300% - w przypadku części 1 i 2, 14.1.2. 400% - w przypadku części 3, zamówienia podstawowego określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 14.2. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie do 22.11.2027 r. 14.3. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 14.4. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 14.5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 14.6. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą wykonawcy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH - GARNIZON INOWROCŁAW
Opis: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH - GARNIZON INOWROCŁAW
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH
Opis: DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH