675632-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi medyczne i podobne – Świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. i ich rodzin
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. i ich rodzin
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. i ich rodzin w formie następujących pakietów: 1) Pakiet indywidualny I – pracownik Zamawiającego; 2) Pakiet partnerski II – pracownik Zamawiającego oraz osoba bliska pracownika; 3) Pakiet rodzinny III - pracownik Zamawiającego oraz osoby bliskie pracownika; Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał w województwie mazowieckim minimalną liczbę 500 placówek (własnych lub współpracujących) oraz co najmniej 1500 placówek w pozostałych województwach Polski, świadczących usługi medyczne. Do liczby placówek nie są brane pod uwagę placówki oferujące usługi tylko w zakresie medycyny pracy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji zakresu działalności poszczególnych placówek. Wykonawca jest zobowiązany wskazać liczbę placówek w wykazie stanowiącym załącznik do Formularza ofertowego. Niespełnienie ww. wymogu będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamówienie podstawowe: Świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Zamawiającego) i ich rodzin przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Zamawiającego) i ich rodzin przez okres maksymalnie 12 miesięcy od dnia zakończenia umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: PZP/2026/22/WNP-002866
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85120000 Usługi medyczne i podobne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 85147000 Usługi zdrowotne świadczone dla firm, 85121200 Specjalistyczne usługi medyczne, 85131000 Usługi stomatologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Świadczenie usług medycznych z zakresu dodatkowej opieki medycznej dla pracowników spółki Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Zamawiającego) i ich rodzin przez okres maksymalnie 12 miesięcy od dnia zakończenia umowy. Prawo opcji będzie realizowane na tożsamych zasadach, jak zamówienie podstawowe. Zamawiający może skorzystać prawa opcji w całości lub części, wedle swojego wyboru. Zamawiający zastrzega sobie prawo wielokrotnego uruchomienia prawa opcji. Uruchomienie prawa opcji nastąpi poprzez poinformowanie przez przedstawiciela Zamawiającego - przedstawiciela Wykonawcy w formie mailowej lub pisemnej. W przypadku skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie w trakcie trwania Umowy, niewykorzystującym maksymalnej kwoty wynagrodzenia przewidzianej na realizację prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.