See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań tj.: Zadanie 1 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Budowanie i organizacja pracy zespołu w pomocy społecznej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 2 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Motywowanie, komunikacja i rozwój pracowników w zespole wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 3 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Profilaktyka wypalenia zawodowego oraz zarządzanie stresem i czasem wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 4 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Konflikty, mediacje i asertywność w pracy menedżera wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 5 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Kontrola zarządcza, zarządzanie jakością i odpowiedzialność kierownicza wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 6 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Finanse publiczne i zarządzanie budżetem jednostki pomocy społecznej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 7 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Komunikacja zewnętrzna, wizerunek i współpraca z mediami wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław; i/lub Zadanie 8 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Wystąpienia publiczne i autoprezentacja kadry kierowniczej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław;
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 80500000 Usługi szkoleniowe, 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji, 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Budowanie i organizacja pracy zespołu w pomocy społecznej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 1.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Motywowanie, komunikacja i rozwój pracowników w zespole wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 2.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Profilaktyka wypalenia zawodowego oraz zarządzanie stresem i czasem wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 3.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Konflikty, mediacje i asertywność w pracy menedżera wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 4.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Kontrola zarządcza, zarządzanie jakością i odpowiedzialność kierownicza wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 5.
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Finanse publiczne i zarządzanie budżetem jednostki pomocy społecznej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 6.
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Komunikacja zewnętrzna, wizerunek i współpraca z mediami wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 7.
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8 - Usługa kompleksowa - przeprowadzenie szkoleń 1-dniowych na temat: „Wystąpienia publiczne i autoprezentacja kadry kierowniczej wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych” na terenie miasta Wrocław
Opis: Usługi kompleksowe w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 1-dniowych (zapewnienie trenera, sali szkoleniowej, cateringu) dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań, dotyczy zadania 8.