See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu do zabiegów ortopedycznych dla SPWSZ w Szczecinie – 32 zadania – część II
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu do zabiegów ortopedycznych dla SPWSZ w Szczecinie – 32 zadania – część II. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1/1A/1B do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141700 Wyroby ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 14 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 1
Opcje:
Opis opcji: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego, stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 11 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 13 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 12 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 14 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 8 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 16 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 11 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10. Wyroby ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33141700 Wyroby ortopedyczne
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 10 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie nr 18. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie nr 19. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie nr 20. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Zadanie nr 21. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie nr 22. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie nr 23 Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 23
Opis opcji: Zamawiający nie korzysta z prawa Opcji
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Zadanie nr 24. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Zadanie nr 25. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Zadanie nr 26. Wyroby ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Zadanie nr 27. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Zadanie nr 28. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 28. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Zadanie nr 29. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 29. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Zadanie nr 30. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 30. Zadanie składa się z 12 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Zadanie nr 31. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 31. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Zadanie nr 32. Implanty ortopedyczne
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 32. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/90/2026 - zadanie nr 32