See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Opis: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/269/2026/ICM/1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, wyznacza termin składania ofert wynoszący 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z ograniczonego harmonogramu realizacji projektu MapTur. Przedmiot zamówienia obejmuje pozyskanie danych niezbędnych do realizacji kolejnych, bezpośrednio zależnych etapów projektu, w szczególności ich integracji, walidacji, przetwarzania, analiz oraz budowy i testowania rozwiązania MapTur, wobec czego opóźnienie zawarcia umów skutkowałoby proporcjonalnym skróceniem czasu przeznaczonego na merytoryczne wykorzystanie danych i mogłoby zagrozić terminowej realizacji założonych rezultatów oraz prawidłowemu rozliczeniu projektu. Z uwagi na jednoznacznie i szczegółowo opisany przedmiot zamówienia, elektroniczny sposób udostępnienia dokumentacji i składania ofert oraz brak konieczności wykonywania przez wykonawców czasochłonnych czynności przygotowawczych, skrócenie terminu do 15 dni pozostaje proporcjonalne do istniejącej potrzeby i nie ogranicza wykonawcom możliwości przygotowania prawidłowej oferty.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72319000 Usługi dostarczania danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Opis: Część 1 Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Opis: Część 2 Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/269/2026/ICM/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 Dane transakcyjne użytkowników VISA
Opis: Część 3 Dane transakcyjne użytkowników VISA
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/269/2026/ICM/3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Opis: Część 4 Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/269/2026/ICM/4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Opis: Część 5 Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/269/2026/ICM/5