675783-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Przyrządy do endoskopii, endochirurgii – „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" (znak postępowania: COZL/DZP/AS/3411/PN-104/26).
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" (znak postępowania: COZL/DZP/AS/3411/PN-104/26).
Opis: „Dostawa kaniul dożylnych bezpiecznych na potrzeby COZL”. Część 1- Klipsownice i inne akcesoria endoskopowe Część 2- Noże do ESD, systemy hemostatyczne, protezy Część 3- Narzędzia do zabiegów na drogach żółciowych i trzustce. Część 4- Zestawy do protezowania dróg żółciowych i trzustki Część 5- Flocary Część 6- Stenty samorozprężalne Część 7- Cystotomy, protezy biodegradowalne Część 8- Narzędzia do endoskopowej resekcji pełnościennej.
Wewnętrzny identyfikator: COZL/DZP/AS/3411/PN-104/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1- Klipsownice i inne akcesoria endoskopowe
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 1- Klipsownice i inne akcesoria endoskopowe
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2- Noże do ESD, systemy hemostatyczne, protezy
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 2- Noże do ESD, systemy hemostatyczne, protezy
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Narzędzia do zabiegów na drogach żółciowych i trzustce.
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Narzędzia do zabiegów na drogach żółciowych i trzustce.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4- Zestawy do protezowania dróg żółciowych i trzustki
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 4- Zestawy do protezowania dróg żółciowych i trzustki
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5- Flocary
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 5- Flocary
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6- Stenty samorozprężalne
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 6- Stenty samorozprężalne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7- Cystotomy, protezy biodegradowalne
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 7- Cystotomy, protezy biodegradowalne
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8- Narzędzia do endoskopowej resekcji pełnościennj.
Opis: „Dostawa narzędzi i akcesoriów endoskopowych na potrzeby COZL" Część 8- Narzędzia do endoskopowej resekcji pełnościennej.