675916-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie odpadów medycznych – Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla COZL
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla COZL
Opis: Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla COZL. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 (Kosztorys ofertowy wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: COZL/DZP/PK/3411/PN-103/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90524000 Usługi w zakresie odpadów medycznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90520000 Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych, 90524400 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla COZL.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 (Kosztorys ofertowy wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) do SWZ.