676150-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Zakup urządzeń sieciowych oraz odnowienia wsparcia dla infrastruktury teleinformatycznej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup urządzeń sieciowych oraz odnowienia wsparcia dla infrastruktury teleinformatycznej
Opis: Przedmiotem zamówienia prowadzonego z podziałem na części (zgodnie z ich wykazem zawartym w ust. 1 części III SWZ – OPZ) jest zakup urządzeń sieciowych lub odnowienia wsparcia dla infrastruktury teleinformatycznej w ramach części, które obejmują odpowiednio: Część I – Zakup wsparcia dla urządzeń sieciowych Fortinet Część II – Zakup wsparcia dla urządzeń Extreme Networks Część III – Zakup 10 szt. przełączników sieciowych i 10 szt. punktów dostępowych w ramach zamówienia podstawowego oraz 10 szt. przełączników sieciowych w ramach prawa opcji. W ramach części III, zgodnie z zapisem art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na pisemne żądanie skierowane do wykonawcy. Część IV – Zakup, instalacja i uruchomienie urządzeń klasy NGFW typ 1 w klastrach HA w 4 lokalizacjach wraz z integracją z posiadanym systemem centralnego zarządzania Część V – Zakup, instalacja i uruchomienie urządzeń klasy NGFW typ 2 w klastrach HA w 11 lokalizacjach wraz z integracją z posiadanym systemem centralnego zarządzania Część VI – Przedłużenie wsparcia dla urządzenia sieciowego Juniper Część VII – Dostawa fabrycznie nowych kabli krosowych (patchcordów) miedzianych kategorii 6 lub wyższej przeznaczonych do połączeń w panelach krosowych Część VIII – Dostawa i wdrożenie zapory sieciowej NGFW UTM typ 3 Część IX – Przedłużenie wsparcia dla urządzenia sieciowych Citrix.
Wewnętrzny identyfikator: BDG.ZPB.230.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: KOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1. Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: "Zakup urządzeń sieciowych oraz odnowienia wsparcia dla infrastruktury teleinformatycznej" BDG.ZPB.230.9.2026. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu ŚKE, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4. Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywania dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5. Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6. Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8. Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.), „Formularz asortymentowo-cenowy” (odpowiednio dla każdej z części zamówienia Formularz: OF.1., OF.2., OF.3., OF.4., OF.5., OF.6., OF.7., OF.8., OF.9.,) oraz dokumenty wymienione w cz. II SWZ - Warunki szczególne. 9. Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.3) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10. Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp 12. Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań GITD na rok 2026 pod nr 2.2.1. 13. Zamawiający nie przewiduje i nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 14. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 14.1. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 14.2. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 15. Informacje dotyczące certyfikacji wykonawców zamówień publicznych Wykonawca (występujący w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jako wykonawca/wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia/podmiot udostępniający zasoby), który w ramach postępowania zamierza posługiwać się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, powinien wskazać informację o certyfikacie w części II sekcji A JEDZ - w polu dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców albo posiadania równoważnego certyfikatu. Wykonawca powinien podać dane umożliwiające: a) identyfikację certyfikatu – numer i oznaczenie certyfikatu; b) ustalenie podmiotu certyfikującego – pełna nazwa akredytowanej jednostki certyfikującej; c) odnalezienie certyfikatu w bazie – adres internetowy ogólnodostępnej bazy danych (Adres, pod którym Zamawiający może bezpłatnie pobrać lub zweryfikować certyfikat); d) ustalenie zakresu, w jakim wykonawca zamierza się nim posługiwać – okres ważności certyfikatu i Dokładny zakres certyfikacji (Należy wymienić artykuły ustawy Pzp lub podstawy wykluczenia wskazane w SWZ, które obejmuje certyfikat). 15. Wymagania cyberbezpieczeństwa wynikające z nowelizacji KSC zostały opisane w cz. III SWZ - OPZ 16. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem udzielanym w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 17. RODO - Klauzula informacyjna zawarta w SWZ 18. Zamawiający: - nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp - nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych - dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia - nie przewiduje możliwości i nie określa obowiązku odbycia wizji lokalnej przez wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia - nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach części I, II, IV, V, VI, VII, VIII, IX postępowania - przewiduje i zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji w ramach części III postępowania zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp - nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej - nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia - nie określa wymogu zatrudniania przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę - nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji zamówienia.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe, 32421000 Okablowanie sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Przedłużenie wsparcia dla urządzeń sieciowych Fortinet
Opis: 1. W ramach części I Zamawiający wymaga przedłużenia wsparcia do infrastruktury teleinformatycznej wymienionej w tabeli zamieszczonej w części III SZW - OPZ. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W załączniku nr 1 do OPZ znajdują się numery seryjne urządzeń Fortinet. 3. W zakresie części I postępowania termin realizacji zamówienia (termin dostawy) i okres obowiązywania umowy wynosi maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy. 4. W ramach części I Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2.
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. I postepowania.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Przedłużenie wsparcia dla urządzeń Extreme Networks
Opis: 1. W ramach części II Zamawiający wymaga przedłużenia wsparcia do infrastruktury teleinformatycznej wymienionej w tabeli zamieszczonej w części III SWZ - OPZ. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W załączniku nr 2 do OPZ znajdują się numery seryjne urządzeń Extreme Networks 3. W zakresie części II postępowania termin realizacji zamówienia (termin dostawy) i okres obowiązywania umowy wynosi maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy. 4. W ramach części II Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2.
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. II postepowania.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zakup przełączników sieciowych i punktów dostępowych w ramach zamówienia podstawowego wraz z prawem opcji
Opis: 1. W części III postępowania: - w ramach zamówienia podstawowego Zamawiający wymaga dostarczenia przełączników zarządzalnych 48 portowych w ilości 10 szt. oraz 10 szt. punktów dostępowych WiFi 7. - w ramach prawa opcji Zamawiający wymaga dostarczenia maksymalnie 10 szt. przełączników zarządzalnych 48 portowych. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części III Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ust. 5, pkt 5.3., ppkt b. formularza „Oferta” (formularz OF.0.) zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części III postępowania umowa będzie obowiązywać przez okres 6 miesięcy od dnia jej zawarcia. 4. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć w terminie maksymalnie 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy bądź w innym krótszym terminie wynikającym z oferty wykonawcy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy. 5. W przypadku skorzystania przez Zmawiającego z prawa opcji termin maksymalnie 21 dni kalendarzowych bądź inny krótszy zaoferowany przez wykonawcę w Ofercie (OF.0.), będzie liczony od momentu złożenia pisemnego żądania (oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji) przez Zamawiającego. 6. Terminy realizacji poszczególnych obowiązków Wykonawcy, składających się na przedmiot zamówienia, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Część IV SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia wskazanym w Części III SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Opis opcji: 1. W ramach części III postępowania Zamawiający zgodnie z przepisem art. 441 ustawy Pzp przewiduje i zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji w ilości maksymalnie: 10 szt. 2. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji (w okresie trwania umowy) w przypadku zwiększenia potrzeb, nie później jednak niż w terminie 21 dni przed upływem terminu obowiązywania Umowy. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 4. Prawo opcji będzie polegać na dostawie urządzeń w zakresie zgodnym z PPU w terminie wynikającym ze złożonej oferty. 5. Wysokość wynagrodzenia za realizację zamówienia w ramach prawa opcji, będzie stanowiła kwota będąca iloczynem ilości zamówionych/zapotrzebowanych sztuk zarządzalnych przełączników 48 portowych pomnożonych przez zaoferowaną cenę za jeden zarządzalny przełącznik 48 portowy, płatna z dołu, na podstawie prawidłowo wystawionej faktury po podpisaniu protokołu odbioru bez zastrzeżeń.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zakup, instalacja i uruchomienie urządzeń klasy NGFW typ 1 w klastrach HA w 4 lokalizacjach
Opis: 1. W ramach części IV Zamawiający wymaga dostarczenia 8 szt. urządzeń klasy NGFW typ 1 w klastrach HA w 4 lokalizacjach wraz z integracją z posiadanym systemem centralnego zarządzania. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części IV Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ust. 5, pkt 5.4., ppkt a. formularza „Oferta” (formularz OF.0.) zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części IV postępowania umowa będzie obowiązywać przez okres maksymalnie 66 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia. 4. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć w terminie maksymalnie 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy bądź w innym krótszym terminie wynikającym z oferty wykonawcy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy.
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. IV postepowania.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zakup, instalacja i uruchomienie urządzeń klasy NGFW typ 2 w klastrach HA w 11 lokalizacjach
Opis: 1. W ramach części V Zamawiający wymaga dostarczenia 22 szt. urządzeń klasy NGFW typ 2 w klastrach HA w 11 lokalizacjach wraz z integracją z posiadanym systemem centralnego zarządzania. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części V Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ust. 5, pkt 5.5., ppkt a. formularza „Oferta” (formularz OF.0.) zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części V postępowania umowa będzie obowiązywać przez okres maksymalnie 111 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia. 4. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć w terminie maksymalnie 21 dnia kalendarzowych od dnia podpisania umowy bądź w innym krótszym terminie wynikającym z oferty wykonawcy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy.
Wewnętrzny identyfikator: Część V
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. V postepowania.
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Przedłużenie wsparcia dla urządzenia sieciowego Juniper
Opis: 1. W ramach części VI Zamawiający wymaga przedłużenia wsparcia dla urządzenia sieciowego Juniper. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części VI Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części VI postępowania termin realizacji zamówienia i okres obowiązywania umowy wynosi maksymalnie 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. W wymienionych częściach postępowania termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w ofercie wykonawcy.
Wewnętrzny identyfikator: Część VI
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. VI postepowania.
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Dostawa kabli krosowych (patchcordów) miedzianych kategorii 6 lub wyższej
Opis: 1. W ramach części VII Zamawiający wymaga dostarczenia fabrycznie nowych kabli krosowych (patchcordów) miedzianych kategorii 6 lub wyższej. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części VII Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części VII postępowania termin realizacji zamówienia i okres obowiązywania umowy wynosi maksymalnie 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. W wymienionych częściach postępowania termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w ofercie wykonawcy.
Wewnętrzny identyfikator: Część VII
Główna klasyfikacja (cpv): 32421000 Okablowanie sieciowe
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. VII postepowania.
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zakup i wdrożenie zapory sieciowej NGFW UTM typ 3
Opis: 1. W ramach części VIII Zamawiający wymaga dostawy zapory sieciowej. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W ramach części VIII Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ust. 5, pkt 5.8., ppkt a. formularza „Oferta” (formularz OF.0.) zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2. 3. W zakresie części VIII postępowania umowa będzie obowiązywać przez okres maksymalnie 35 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia. 4. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć w terminie maksymalnie 21 dnia kalendarzowych od dnia podpisania umowy bądź w innym krótszym terminie wynikającym z oferty wykonawcy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy.
Wewnętrzny identyfikator: Część VIII
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. VIII postepowania.
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Przedłużenie wsparcia dla urządzenia sieciowych Citrix
Opis: 1. W ramach części IX Zamawiający wymaga przedłużenia wsparcia dla urządzeń sieciowych Citrix. Szczegółowe informacje w zakresie opisu przedmiotu zamówienia oraz sposobu realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ. 2. W zakresie części IX postępowania termin realizacji zamówienia (termin dostawy) i okres obowiązywania umowy wynosi maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert i może ulec skróceniu - ostateczny/wiążący będzie termin wynikający z deklaracji zawartej w Ofercie wykonawcy. 3. W ramach części IX Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje w zakresie zabezpieczenia należytego wykonania umowy dla poszczególnych części postępowania zostały zawarte w części II SWZ - Warunki szczególne, sekcja C, ust 2.
Wewnętrzny identyfikator: Część IX
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach cz. IX postepowania.