676281-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Opis: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - 1 zadanie
Wewnętrzny identyfikator: CRZP/17/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90513200 Usługi wywozu stałych odpadów miejskich
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie stosuje odnowień i opcji