676338-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej – REZERWACJE, SPRZEDAŻ I SUKCESYWNE DOSTAWY BILETÓW PODRÓŻNYCH
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: REZERWACJE, SPRZEDAŻ I SUKCESYWNE DOSTAWY BILETÓW PODRÓŻNYCH
Opis: Przedmiotem zamówienia są: REZERWACJE, SPRZEDAŻ I SUKCESYWNE DOSTAWY BILETÓW PODRÓŻNYCH, w szczególności lotniczych, kolejowych, autobusowych i promowych, na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ. Główny przedmiot zamówienia: CPV - 63500000-4 Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej. NR SPRAWY: 44/ZP/U/FIN/2026 Uwaga: w korespondencji kierowanej do Zamawiającego należy posługiwać się tym znakiem.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63500000 Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793 t.j.). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 100% ilości zamówienia podstawowego, w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego. 3. Prawo opcji, o którym mowa w pkt. 2. wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 5. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemne zamówienie/a.