676348-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób – Dowozy osadzonych do WER Szczecin oraz WER Pruszcz Gdański
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dowozy osadzonych do WER Szczecin oraz WER Pruszcz Gdański
Opis: Świadczenie usług transportu osadzonych na potrzeby jednostek organizacyjnych Służby Więziennej, obejmujące: Część 1 – przewóz osadzonych na trasie Szczecin, ul. Druckiego-Lubeckiego 1c – Szczecin, ul. Kaszubska 28, Część 2 – przewóz osadzonych na trasie WER Pruszcz Gdański – Zakład Karny Gdańsk-Przeróbka. Usługa realizowana będzie sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego, w okresie obowiązywania umowy, przy wykorzystaniu pojazdów spełniających wymagania określone w SWZ i OPZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dowozy osadzonych do WER Szczecin
Opis: Dowozy osadzonych do WER Szczecin
Główna klasyfikacja (cpv): 60171000 Wynajem samochodów osobowych wraz z kierowcą
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dowozy osadzonych do WER Pruszcz Gdański
Opis: Dowozy osadzonych do WER Pruszcz Gdański