2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Kompleksowa obsługa klienta i bieżące utrzymanie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej ośrodka narciarskiego”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę kompleksowej usługi w zakresie obsługi klienta i bieżącego utrzymania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej ośrodka narciarskiego BIESZCZAD.ski Wańkowa z zapewnieniem zasobów ludzkich (osób spełniających określone wymagania i posiadających określone kompetencje i doświadczenie). Usługa objęta zamówieniem obejmuje w szczególności: 1) kompleksową obsługę klienta i prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług sportowo-rekreacyjnych z wykorzystaniem udostępnionej infrastruktury, 2) zapewnienie zabezpieczenia medycznego ośrodka narciarskiego przez wykwalifikowaną kadrę ratowników narciarskich w ilości min. 2 osób w godzinach pracy ośrodka, 3) utrzymanie infrastruktury i zachowanie jej w niepogorszonym stanie (z uwzględnieniem zużycia wynikającego z bieżącej eksploatacji) oraz zarządzanie jej funkcjonowaniem, 4) obsługa infrastruktury naśnieżającej i utrzymanie stoku narciarskiego. Szczegółowy zakres usługi określa Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy). Wykonawca będzie świadczył usługę w oparciu o ryczałtowe wynagrodzenie 1-dniowe oraz wynagrodzenie godzinowe w zakresie usługi naśnieżania. Usługa naśnieżania będzie świadczona przez maksymalnie 350 godzin, jednak jest to przewidywana i jednocześnie maksymalna ilość godzin, której Zamawiający nie musi jednak w pełni wykorzystać. Rzeczywisty zakres usługi naśnieżania będzie wynikał z potrzeb Zamawiającego i pozwalających na to warunków atmosferycznych. Ilość dni obsługi klienta z wykorzystaniem infrastruktury będzie świadczona przez maksymalnie 90 dni (jest to przewidywana ilość dni trwania sezonu zimowego) Z przyczyn obiektywnych nie jest możliwe określenie w jakim zakresie usługa zostanie faktycznie wykonana.
Wewnętrzny identyfikator: PRI.271.1.2.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 13.3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 13.7. Wykonawca składa ofertę poprzez Platformę e-Zamówienia za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. 13.8. Wykonawca dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany „Formularz oferty – Załącznik Nr 3 do SWZ” w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) Wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą. UWAGA: W związku z tym, że Zamawiający udostępnia Wykonawcom własny „Formularz oferty" (tj. nie za pośrednictwem interaktywnego Formularza ofertowego, który umożliwia Platforma e-zamówienia), podczas czynności składania oferty może pojawić się komunikat o następującej treści: „Czy chcesz kontynuować? Postępowanie nie posiada opublikowanego formularza do tego etapu postępowania. Plik [w tym miejscu pojawia się nazwa pliku] nie jest poprawnym formularzem interaktywnym wygenerowanym na Platformie." 13.9. Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”. 13.13. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB. 11.12. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 11.14. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 11.14.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 11.14.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 11.14.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 13.14. Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: 1) Formularz Ofertowy - do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); 2) Oświadczenie JEDZ, o których mowa w pkt. 8.1 SWZ; 3) Oświadczenie, o których mowa w pkt. 8.2 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.3 SWZ (jeżeli dotyczy), 5) Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt 9.4 SWZ (jeżeli dotyczy), 6) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 9.8 SWZ składane w formie JEDZ (jeżeli dotyczy), 7) Oświadczenie, o którym mowa w pkt 9.13. SWZ (jeżeli dotyczy), 8) Uzasadnienie do zastrzeżenia informacji znajdujących się w ofercie jako tajemnica przedsiębiorstwa (jeżeli dotyczy). 9) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy: a) zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), zamawiający żąda od wykonawcy złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. 10) Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77320000 Usługi utrzymania terenów sportowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 92610000 Usługi świadczone przez ośrodki sportowe, 75130000 Usługi administracyjne dotyczące ruchu turystycznego, 79342320 Usługi w zakresie obsługi klientów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę kompleksowej usługi w zakresie obsługi klienta i bieżącego utrzymania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej ośrodka narciarskiego BIESZCZAD.ski Wańkowa z zapewnieniem zasobów ludzkich (osób spełniających określone wymagania i posiadających określone kompetencje i doświadczenie). 4.2. Usługa objęta zamówieniem obejmuje w szczególności: 1) kompleksową obsługę klienta i prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług sportowo-rekreacyjnych z wykorzystaniem udostępnionej infrastruktury, 2) zapewnienie zabezpieczenia medycznego ośrodka narciarskiego przez wykwalifikowaną kadrę ratowników narciarskich w ilości min. 2 osób w godzinach pracy ośrodka, 3) utrzymanie infrastruktury i zachowanie jej w niepogorszonym stanie (z uwzględnieniem zużycia wynikającego z bieżącej eksploatacji) oraz zarządzanie jej funkcjonowaniem, 4) obsługa infrastruktury naśnieżającej i utrzymanie stoku narciarskiego. 4.3. Szczegółowy zakres usługi określa Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy). 4.4. Wykonawca będzie świadczył usługę w oparciu o ryczałtowe wynagrodzenie 1-dniowe oraz wynagrodzenie godzinowe w zakresie usługi naśnieżania. Usługa naśnieżania będzie świadczona przez maksymalnie 350 godzin, jednak jest to przewidywana i jednocześnie maksymalna ilość godzin, której Zamawiający nie musi jednak w pełni wykorzystać. Rzeczywisty zakres usługi naśnieżania będzie wynikał z potrzeb Zamawiającego i pozwalających na to warunków atmosferycznych. Ilość dni obsługi klienta z wykorzystaniem infrastruktury będzie świadczona przez maksymalnie 90 dni (jest to przewidywana ilość dni trwania sezonu zimowego) Z przyczyn obiektywnych nie jest możliwe określenie w jakim zakresie usługa zostanie faktycznie wykonana. 4.6. Ubezpieczenie Wykonawca zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności, obejmującej przedmiot zamówienia, na warunkach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ (Projekt umowy).