676520-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Serwery – Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń i rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej pozwalającej na zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa infrastruktury dla kluczowych systemów dziedzinowych i infrastruktury serwerowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 Zakup serwerów fizycznych Część 2 Modernizacja środowiska macierzy dyskowych Część 3 Rozbudowa przestrzeni dyskowej do środowiska bazodanowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na każdą część zawarty jest w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla każdej części, stanowiących załączniki nr 5a, 5b i 5c do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CIUWO.232.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Skrócenie terminu z 35 dni do 30 dni zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 1 Zakup serwerów fizycznych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) w ramach zamówienia podstawowego - dostawa serwerów fizycznych, z wymaganymi licencjami; b) w ramach prawa opcji - dostawa dwóch sztuk serwerów typu III wraz z licencjami i akcesoriami na warunkach i wskazanego w SOPZ dla części 1 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 1 (Załącznik nr 5a do SWZ)
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 2 Modernizacja środowiska macierzy dyskowych
Opis: Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji dodatkowych dysków NVMe SSD przeznaczonych do rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego środowiska macierzy dyskowych NetApp AFF C30.
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 3 Rozbudowa przestrzeni dyskowej do środowiska bazodanowego
Opis: Dostawa fabrycznie nowych dysków SSD NVMe przeznaczonych do rozbudowy dwóch eksploatowanych przez Zamawiającego macierzy dyskowych Huawei OceanStor Dorado 5000 V6.