Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79711000 Usługi nadzoru przy użyciu alarmu, 79715000 Usługi patrolowe
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Łódzki (PL712)
Kraj: Polska
Informacje dodatkowe: Łódź, Zgierz, Kutno, Łowicz, Brzeziny, Łęczyca.