676537-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Wyroby diagnostyczne – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań immunohematologicznych oraz najem analizatorów.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań immunohematologicznych oraz najem analizatorów.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań immunohematologicznych oraz najem analizatorów, z podziałem na zadania: 1. Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z najmem analizatora do wykonywania badań immunohematologicznych w systemie mikrokart. 2. Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z najmem analizatora do wykonywania badań immunohematologicznych w systemie mikropłytkowym.
Wewnętrzny identyfikator: 8/P/2026/UE
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33124130 Wyroby diagnostyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696200 Odczynniki do badania krwi, 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z najmem analizatora do wykonywania badań immunohematologicznych w systemie mikrokart.
Opis: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z najmem analizatora do wykonywania badań immunohematologicznych w systemie mikrokart.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 PZP. Prawo opcji może zostać uruchomione, jeżeli w okresie realizacji Umowy rzeczywiste potrzeby Zamawiającego, w szczególności wynikające ze zwiększonej liczby lub rodzaju wykonywanych badań, spowodują konieczność nabycia odczynników lub materiałów zużywalnych ponad zakres zamówienia podstawowego lub odpowiedniego wydłużenia okresu najmu analizatora w celu zapewnienia ciągłości realizacji tych dostaw. Przedmiotem prawa opcji jest: 1) zwiększenie dostaw odczynników i materiałów zużywalnych objętych zamówieniem podstawowym w ramach danego zadania; 2) w razie potrzeby związanej z realizacją tych dostaw - wydłużenie okresu najmu analizatora, nie dłużej niż o 4 miesiące. Maksymalna łączna wartość prawa opcji, obejmująca dodatkowe dostawy oraz ewentualne wydłużenie najmu analizatora, wynosi 40% wartości zamówienia podstawowego, odpowiednio dla każdego zadania. Wartość dodatkowego najmu w ramach prawa opcji nie może przekroczyć równowartości 4 miesięcznych stawek najmu analizatora.
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z najmem analizatora do wykonywania badań immunohematologicznych w systemie mikropłytkowym.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2