2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Zakup autobusów o napędzie elektrycznym wraz z budową niezbędnej infrastruktury oraz samochodów elektrycznych do nadzoru nad funkcjonowaniem komunikacji publicznej – zakup 20 szt. autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 12 szt. autobusów elektrycznych klasy MAXI (12 m) oraz 8 sztuk autobusów elektrycznych klasy MEGA (18 m).
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121100 Autobusy transportu publicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34121400 Autobusy niskopodłogowe, 34144910 Autobusy elektryczne, 31158000 Ładowarki, 45232200 Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001