676550-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania – Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i terenów zewnętrznych OR i PT
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i terenów zewnętrznych OR i PT
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z pracami porządkowymi terenów zewnętrznych w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie oraz w podległych Placówkach Terenowych, a także usuwanie śniegu i sopli z dachów budynków przez uprawnione osoby. (Wykaz jednostek organizacyjnych KRUS objętych przedmiotem zamówienia wraz z danymi adresowymi stanowi Załącznik nr 9 do projektowanych postanowień umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będący załącznikiem nr 6 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 1400-OP.261.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2026r., poz. 793) zwanej dalej także „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 90620000 Usługi odśnieżania, 77314100 Usługi w zakresie trawników
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie, Błoniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Wołominie i Sochaczewie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie, Błoniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Wołominie i Sochaczewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 90620000 Usługi odśnieżania, 77314100 Usługi w zakresie trawników
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie, Pułtusku, Żurominie, Płońsku i Mławie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie, Pułtusku, Żurominie, Płońsku i Mławie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Wyszogrodzie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Wyszogrodzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu i Wyszkowie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu i Wyszkowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach, Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach, Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze Zwoleniu
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze Zwoleniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będących załącznikiem nr 6 do SWZ.