676559-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pieczywo – Dostawy pieczywa w 2027 r.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy pieczywa w 2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. Zakładu Karnego w Kłodzku, Aresztu Śledczego w Świdnicy, Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie, Zakładu Karnego w Strzelinie w asortymencie i ilościach podanych w poszczególnych załącznikach od 1-4 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 1-4 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: D/Kw.2232.4.2026.AO
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15811000 Pieczywo
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pieczywo - Zakład Karny w Kłodzku
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa jednostki organizacyjnej Służby Więziennej tj. Zakładu Karnego w Kłodzku w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 1 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Główna klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
Ilość: 84 300 kilogramy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pieczywo Areszt Śledczy w Świdnicy
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa do jednostki organizacyjnej Służby Więziennej tj. Aresztu Śledczego w Świdnicy w asortymencie i ilościach podanych w załączniku 2 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 2 do specyfikacji.
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Ilość: 10 300 kilogramy
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pieczywo Areszt Śledczy w Dzierżoniowie,
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa do jednostki organizacyjnej Służby Więziennej tj. Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie w asortymencie i ilościach podanych w poszczególnych załączniku nr 3 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Ilość: 27 150 kilogramy
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pieczywo Zakład Karny w Strzelinie
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa do jednostki organizacyjnej Służby Więziennej tj. Zakładu Karnego w Strzelinie w asortymencie i ilościach podanych w poszczególnych załącznikach nr 4 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 4 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Ilość: 94 500 kilogramy