676639-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego
Opis: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 30/>PU/2026/MT
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej do obiektów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zlokalizowanych na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SW