2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wilkołaz
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wilkołaz. Zamówienie obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, w tym odpadów zmieszanych i selektywnie zebranych, a także odbiór odpadów z PSZOK, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szacunkowa ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego wynosi 706,11 Mg. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do 50% wartości zamówienia podstawowego.
Wewnętrzny identyfikator: IG.271.12.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wilkołaz w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Zamówienie obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów zbieranych selektywnie, a także odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szacunkowa ilość odpadów w ramach zamówienia podstawowego wynosi 706,11 Mg. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do 50% wartości zamówienia podstawowego.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
Opcje:
Opis opcji: W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 1)Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia maksymalnie o 50% wartości zamówienia podstawowego. 2)Zamawiający zastrzega, że cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego. 3)W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie z tytułu wykonania zamówienia objętego prawem opcji obliczone jako iloczyn rzeczywistej ilości odebranych i zagospodarowanych odpadów oraz odpowiednich cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy, do maksymalnej wartości prawa opcji. 4)Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okoliczności wyczerpania wartości zamówienia podstawowego przed upływem terminu realizacji umowy, w związku z większą niż przewidywana ilością odpadów. 5)W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej, w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem realizacji zamówienia w ramach prawa opcji.