2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa koagulantów glinowych w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie koagulantów glinowych w postaci roztworu dla potrzeb Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków. Koagulanty glinowe przeznaczone będą do poprawy jakości osadu czynnego na Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków poprzez ograniczenie wzrostu bakterii nitkowatych typu Mictothrix parvicella oraz innych podatnych na działanie Al+3 do kategorii max. 2 w skali Eikelbooma.
Wewnętrzny identyfikator: PN/09/D/2026/1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24312123 Chlorek poliglinowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001