676837-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie organizacji imprez – Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników Polskich Portów Lotniczych S.A.
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników Polskich Portów Lotniczych S.A.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników PPL S.A.
Wewnętrzny identyfikator: 225/PN/ZP/TL/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwaną dalej „Ustawą”, w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 378 Ustawy. Zgodnie z art. 139 Ustawy, Zamawiający przewiduje najpierw dokonanie badania i oceny ofert, a następnie dokonanie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79956000 Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw, 79342200 Usługi w zakresie promocji, 55110000 Hotelarskie usługi noclegowe, 55520000 Usługi dostarczania posiłków, 79961000 Usługi fotograficzne, 92111210 Produkcja filmów reklamowych, 92300000 Usługi rozrywkowe, 70220000 Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne