2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II
Opis: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: SZP.272.818.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65310000 Przesył energii elektrycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ