See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Przetarg nieograniczony PN/65L/09/2026 na dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 91-105
Opis: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Wewnętrzny identyfikator: PN/65L/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe, 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 91
Opis: Zadanie nr 91 – Leki różne XXVII
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 91
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 92
Opis: Zadanie nr 92 – Leki różne XXVIII
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 92
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 93
Opis: Zadanie nr 93 – Leki różne XXIX
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 93
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 94
Opis: Zadanie nr 94 – Surfaktant
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 94
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 95
Opis: Zadanie nr 95 – leki pozostałe 1
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 95
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 96
Opis: Zadanie nr 96 - Leki pozostałe 2
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 96
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 97
Opis: Zadanie nr 97 - Kontrasty I
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 97
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 98
Opis: Zadanie nr 98 - kontrasty II
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 98
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 99
Opis: Zadanie nr 99 - Leki p/bólowe
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 99
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 100
Opis: Zadanie nr 100 -Ivabradyna
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 100
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 101
Opis: Zadanie nr 101 - Leki różne
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 101
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 102
Opis: Zadanie nr 102 - Polikrezulen
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 102
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 103
Opis: Zadanie nr 103 - Rivastygmina i Duloxetyna
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 103
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 104
Opis: Zadanie nr 104 – Spirytus do receptury
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 104
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 105
Opis: Zadanie nr 105 - Leki złożone
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 105