676925-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty w zakresie naprawy dróg – Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary
Opis: roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni bitumicznych dróg na terenie administracyjnym Miasta Gdańska podzielonym na trzy obszary
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233142 Roboty w zakresie naprawy dróg
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 Oliwa - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Oliwa
Opcje:
Opis opcji: 1) prawo opcji umożliwia rozszerzenie zamówienia o dodatkowe roboty do wysokości maksymalnie 400% wartości zamówienia podstawowego, tj. wartość zamówienia podstawowego oraz wartość zamówienia opcjonalnego nie może przekroczyć czterokrotności wartości zamówienia podstawowego, 2) prawo opcji umożliwia ponadto wydłużenia okresu realizacji przedmiotu Umowy do 12 miesięcy,
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2 Wrzeszcz - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Wrzeszcz
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 Śródmieście - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych - obszar Śródmieście