677089-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie oprogramowania – Świadczenie usługi utrzymania oraz wsparcia w zakresie serwisowania oprogramowania – Systemu Zarządzania Placówką oraz usługi modyfikacji Systemu w latach 2026–2031
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi utrzymania oraz wsparcia w zakresie serwisowania oprogramowania – Systemu Zarządzania Placówką oraz usługi modyfikacji Systemu w latach 2026–2031
Opis: Świadczenie usługi utrzymania oraz wsparcia w zakresie serwisowania oprogramowania – Systemu Zarządzania Placówką oraz usługi modyfikacji Systemu w latach 2026–2031
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/52/2026/WPP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Wstępne ogłoszenie informacyjne
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001