677230-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Wozy strażackie – „Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Błaszkach”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Błaszkach”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla jednostki OSP w Błaszkach. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcznej gwarancji mechanicznej na cały przedmiot zamówienia, w tym na powłokę lakierniczą oraz zespoły i podzespoły elektryczne, elektroniczne, mechanizmy łącznie z układem jezdnym bez limitu kilometrów oraz na zabudowę. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: RIZ.271.2.18.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144200 Pojazdy służb ratowniczych, 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla jednostki OSP w Błaszkach. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcznej gwarancji mechanicznej na cały przedmiot zamówienia, w tym na powłokę lakierniczą oraz zespoły i podzespoły elektryczne, elektroniczne, mechanizmy łącznie z układem jezdnym bez limitu kilometrów oraz na zabudowę. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 2. Pozostałe warunki zamówienia zostały określone w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).