677235-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne produkty chemiczne – Dostawy środków czystości dla RZGW Bydgoszcz oraz jednostek organizacyjnych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy środków czystości dla RZGW Bydgoszcz oraz jednostek organizacyjnych
Opis: Przedmiotem zamówienia są Dostawy środków czystości dla RZGW Bydgoszcz oraz jednostek organizacyjnych, przy czym dostawy obejmują trzy jednostki organizacyjne: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz; Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła;. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: D.ROZ.270.2.78.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24960000 Różne produkty chemiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33691300 Środki przeciwko ekopasożytom, włączając środki przeciwświerzbowe, owadobójcze i odstraszające owady, 33711900 Mydło, 33761000 Papier toaletowy, 33763000 Ręczniki papierowe do rąk, 39514100 Ręczniki, 39831300 Środki do czyszczenia podłóg, 39831600 Środki do czyszczenia toalet, 39832000 Produkty do zmywania naczyń, 39811100 Odświeżacze powietrza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości dla RZGW Bydgoszcz oraz jednostek organizacyjnych, przy czym dostawy obejmują trzy jednostki organizacyjne: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz; Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła;. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.