See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Obsługa obiektów sportowych COS-OPO w Szczyrku w podziale na części
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług przygotowania i utrzymania obiektów COS-OPO w Szczyrku w podziale na części.
Wewnętrzny identyfikator: DZP/Sz/26/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92610000 Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Usługi przygotowania i utrzymania kompleksu skoczni narciarskich Skalite w Szczyrku.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług przygotowania i utrzymania kompleksu skoczni narciarskich Skalite w Szczyrku należących do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Usługi przygotowania i utrzymania tras narciarstwa biegowego Kubalonka w Wiśle Istebnej.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przygotowania i utrzymania tras narciarstwa biegowego Kubalonka w Wiśle Istebnej należącej do Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza należącej do Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Szczegółowy opis został zawarty w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: OBSŁUGA KOLEI LINOWYCH, WYCIĄGÓW NARCIARSKICH, KAS BILETOWYCH i PUNKTU FOTOGRAFICZNEGO w OŚRODKU NARCIARSKIM SKRZYCZNE.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przygotowania, utrzymania obsługi obiektów kolei, wyciągów, kas biletowych i punktu fotograficznego w Ośrodku Narciarskim Skrzyczne należącym do COS-OPO w Szczyrku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: OBSŁUGA TRAS NARCIARSKICH ORAZ NAŚNIEŻANIE w OŚRODKU NARCIARSKIM SKRZYCZNE
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przygotowania i utrzymania tras zjazdowych należące lub zarządzane do/przez COS-OPO w Szczyrku. Szczegółowy opis został zawarty w SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część V