2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
Opis: Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na potrzeby, którego sporządzono niniejszy dokument (dalej również: „Postępowanie”) jest: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 9/ZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 P.z.p., przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42000000 Maszyny przemysłowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym 1.Przerzucarka fabrycznie nowa, kompletna, wraz z osprzętem – rok produkcji 2026. 2.Urządzenie nie może być prototypem, musi posiadać deklarację zgodności CE. 3.Przeznaczenie – przerzucanie, przetwarzanie i formowanie pryzm kompostowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1