677472-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii – Dostawa systemu do hipertermii głębokiej wraz z modernizacją bunkra.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa systemu do hipertermii głębokiej wraz z modernizacją bunkra.
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zakup systemu do hipertermii głębokiej (zwanego dalej „sprzętem”) 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych i instalacyjnych związanych z instalacją sprzętu oraz adaptacją bunkra w Zakładzie Radioterapii I Zamawiającego, w celu jego dostosowania do wymagań funkcjonalno-technicznych; 3) wykonanie wszelkich robót w ramach prac adaptacyjnych i remontowych objętych przedmiotem zamówienia; 4) demontaż, wyniesienie, transport oraz przekazanie urządzenia, znajdującego się na wyposażeniu Zamawiającego, 5) dostarczenie, wniesienie, instalację, uruchomienie i oddanie do eksploatacji sprzętu; 6) przeprowadzenia szkoleń dla personelu Zamawiającego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 9 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Wewnętrzny identyfikator: PN-134/26/KP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33150000 Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45215143 Roboty budowlane w zakresie sal diagnostycznych, 39180000 Meble laboratoryjne, 39150000 Różne meble i wyposażenie, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45232460 Roboty sanitarne, 45332400 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45331220 Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych, 42961100 System kontroli dostępu, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: System do hipertermii głębokiej wraz z modernizacją bunkra
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do hipertermii głębokiej wraz z dostawą, instalacją, szkoleniem i modernizacją pomieszczenia (bunkra). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 9 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy.