Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur
Miejsce realizacji
Miejscowość: Gniezno
Kod pocztowy: 62-200
Podpodział krajowy (NUTS): Koniński (PL414)