Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Leszczyński (PL417)
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
Data początkowa: 30/12/2026